KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN KAPIDA ÖDEME
Sipariş verilen ürünler kargoya verildikten sonra

sevgilimden ayrıldım, kargocu beni aramadı, siparişi almak istemiyorum, biz o adresten taşındık

kuzenim sipariş vermiş haberim yok,  telefonum bozuldu kargoya gidemedim, vb. komik mazeretlerle verdikleri onayladıkları siparişleri almayan müşterilerimiz firmamızı zarara uğrattıkları için hazırlanmış sözleşmedir.

İstediğiniz ürünü alacaksanız aşağıdaki maddeleri okumanıza gerek bile yok

siparişi verdiğiniz ürün size bildirilen kargo firması ile size bildirilen tarihte kargoya verilir size ulaşamazsa 3 gün bekler ver geri iade olur.

Geri iade olan ürünler tekrar kapıda ödeme ile gönderilmez kargo masrafları ile birlikte havale yaparsanız kargonuz tekrar gönderilir

Size Gösterilen tasarım ile birebir aynı ürün gönderileceğinin garantisi verilir

farklı bir ürün gelirse aynı gün iade veya tekrar ürün yapılmasının garantisini veriyoruz

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler arasında bulunan "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" ve kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin bu ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, sipariş kayıtları ve görüntüleri, alıcının beyan ettiği telefon numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini hemenhediye.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 


Müşterinin bilgilerini yanlış veya eksik ise yalan beyandan ayrıca dava açılacak olup, bu gibi durumlarda savcılıkdan onay görüşmesi için kullanılan telefon numarasının sahibinin T.C. kimlik numarası alınarak, o kişiye dava açılacaktır.

Tasarıma onay verip ürünü almayı kabul eden kişiler bu maddelere uymak zorundadır.

Kişiye Özel Ürünlerde

Tasarım yapılıp onay verildikten sonra

baskı departmanına gönderilen ürünlerde sipariş iptal edilemez

nedeni ise baskı yapılan ürünler kişiye özel olduğundan dolayı üzerindeki baskı silinmez ve tekrar kullanılamaz

bu yüzden ürünü almak zorunludur. Onay verdiğiniz ürün dışında bir ürün gelirse veya kırık gelirse ürün kalitesinde baskısında hata varsa  değişim veya ücret iadesi hakkınız vardır Kargodan Alınmayan ürünler şirketin tahsilat birimine aktarılır. ve Sonuç alınamazsa hukuki süreç başlatılabilir.

Baskıya ve tasarıma onay veriyorsanız Onaylıyorum yazmanız yeterlidir

Ürüne onay veren kişiler baskı yapıldıktan sonra ürünün ücretini ödemeyi kabul eder. 

Anlaşma gereği kargocu size ulaşamazsa sizin kargocuya ulaşmanız gerekir.

kargocu evinize bir kere gelir yada bir kere arar size verilen kargo takip numarasından kargonuzu takip edebilirsiniz

kırık ürünler firmamız güvencesi altındadır

kırık gelen ürünleri kargo firmasından tutanak tutturması zorunludur.

tutanak utturulan ürünlerde koşulsuz şartsız iade mevcuttur

yada ürün tekrar yapılıp gönderilir

kargo hatalarından firmamız sorumlu değildir.

Aklımıza takılan tüm soruları whatsapp hattımızdan sorabilirsiniz