Aradığınız
Hediye
Burada
Tıklayınız

HemenHediye.com’da Haklarım 

HemenHediye.com, bir TVP servisi olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, HemenHediye.com’da alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

HemenHediye.com’da Veri Güvenliği ve Gizliliği   

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut olan T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

HemenHediye.com’da, kullanıcılardan derlenen kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

HemenHediye.com’da, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler HemenHediye.com’da ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

 

HemenHediye.com’da'de Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır? 

Alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutan HemenHediye.com bu amaçla, verilen siparişlerin ödeme, fatura ve teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

 

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Positive SSL tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

 

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları 

 Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CV2 (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size bir şey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

 

İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. İnternet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

Kişiye Özel Yastıklar
Sihirli Kupa Bardaklar